Usilujeme o rozvoj bezpečnosti, přípravy na mimořádné události a běžná rizika s nimi spojená.

Jen vzájemná spolupráce a výměna zkušeností může vést k dosažení společného cíle.

ČAB jako garant při obchodních aktivitách mezi členy ČAB a zákazníky

Stanete se součástí jedinečné skupiny vysoce kvalifikovaných a profesionálních společností.

AJAX SYSTEMS

Výrobce centralizovaného zabezpečovacího systému Ajax. Zabezpečovací systém Ajax umožňuje díky pokročilým funkcím a široké škále detektorů účinně ochránit Vaše zdraví i majetek před vloupáním, požárem, únikem oxidu uhelnatého nebo zaplavením vodou.

Systém Ajax lze snadno konfigurovat a ovládat prostřednictvím chytré mobilní aplikace pro operační systémy Android a iOS. V rámci této mobilní aplikace je rovněž možné sledovat video i zvuk v reálném čase až z 100 IP kamer. V případě vyhlášení poplachu si tak můžete ověřit, zda se jedná o reálně hrozící nebezpečí, či nikoliv. 

Komunikace mezi ústřednou (Hubem) a detektory je realizována prostřednictvím unikátního rádiového protokolu Jeweller pracujícího na kmitočtech 868.0 – 868.6 MHz s AES šifrováním dat. Protokol je vysoce odolný proti rušení, umožňuje přenos dat na velké vzdálenosti a díky energetické nenáročnosti prodlužuje výdrž baterií v detektorech.

Hub komunikuje s uživatelem v rámci 2 komunikačních kanálů – Ethernet připojení k síti internet a pomocí GSM sítě. Pokud je některý z komunikačních kanálů zrušen nebo dojde k jeho výpadku, automaticky je nahrazen funkčním kanálem. Uživatel je o vyhlášeném poplachu, poruše či jiné události vyrozuměn prostřednictvím push notifikace na mobilním zařízení, SMS zprávy nebo případně telefonního hovoru. Hub je možné také připojit k dohledovému poplachovému a přijímacímu centru pomocí protokolu Contact ID, a můžete tak svěřit dohled nad Vaším majetkem profesionálům.

Díky chytrým držákům zařízení SmartBracket, spojovacímu materiálu a předinstalovaným bateriím, které jsou součástí každého balení, samotná montáž zabere jen pár minut. Přidání detektorů do systému je realizováno načtením unikátního QR kódu v mobilní aplikaci Ajax. Pomocí aplikace je rovněž možné zjistit kvalitu signálu a detektor vzdáleně otestovat.

Produkty Ajax jsou výsledkem harmonie high-end komponentů a technologií, vysoce kvalitních materiálů a unikátního nadčasového designu.

 

Prozkoumejte možnosti zabezpečovacího systému Ajax a jeho komponentů a zajistěte pro Vás a Vaše blízké bezpečný domov.

 

Odkaz na web zástupce Ajax Systems ČR

Kontaktujte nás
nebo si domluvte schůzku

Česká asociace bezpečnosti z. s.

Havlíčkova 1113/47,

750 02 Přerov

Jsme tu pro vás

Po - Pá 8:00 - 16:00

info@c-a-b.cz

NÁŠ E-MAIL

+420 581 222 263

TELEFON